چگونه یک مدیر خوبی باشیم

مرکز دانلود برنامه و بازی های اندروید

چگونه یک مدیر خوبی باشیم

۷۱ بازديد

Home Home پنج ایده برای بازسازی مبل عتیقه چندین گزینه وجود دارد که شما باید به مبل روح تازه ای ببخشید و آن را در اتاق نشیمن یا هر اتاق دیگر در خانه ادغام کنید ، و یک لمس تزئینی ایجاد می کند که بازدید کنندگان شما را شگفت زده می کند و با استفاده از آنها می توانید راحتی بیشتری داشته باشید. اگر ساختار این قطعه مبلمان در شرایط مطلوبی قرار داشته باشد ، باید فقط با ظاهر آن و جزئیات جزئی گاه به گاه از آن مراقبت کنید. در اینجا پنج ایده برای بازسازی مبل قدیمی آورده شده است تا بتوانید آن را بازیافت کنید و قبل از اینکه مجبور شویدhttps://uninotepad.ir/good/ https://forviewhelp.ir/best/ https://fieditor.ir/nice/ https://nnnnssees.ir/awesome/ http://www.sobhemagic.ir/new/ http://www.nnnlpopp.ir/old/ http://www.musi-eee-ee.ir/great/ http://repoooooooz.ir/black-cup/news01.html http://ziplommmkakka.ir/goal/test.html http://kalabineeee.ir/news/post325.html http://aviationbooys.ir/clean/ http://pelicanofdays.ir/beauty/ https://ah-sa-nd.ir/perspolis/ https://foxbookk2000.ir/real/ http://javaboxo.ir/pages/gallery.html http://jobbbcope.ir/docs/profile.html http://trainfying.ir/stars/style.html http://aharmostthe.ir/drive/gallery.html یک مبل دیگر بخرید ، پس انداز کنید. روکش مبل منبع: Pixabay / Victoria_Borodinova ما با ساده ترین راه برای تبدیل آن مبل قدیمی به یک عنصر دکوراسیون فعلی که خانه شما را پر از زندگی می کند ، شروع می کنیم. شما به لطف پوشش هایی که در بازار موجود است به این مهم دست خواهید یافت. بسته به آنچه بیشتر از همه دوست دارید می توانید از بین چندین طرح و بافت یکی را انتخاب کنید. برای انتخاب  شما باید فرم و اندازه های مبل را در نظر بگیرید ، توجه ویژه ای به بازوها و پشتی و استفاده ای که قصد دارید از آن انجام دهید ، برای انتخاب پارچه سبک یا مقاوم تر. بسته به نوع روکش خریداری شده ، قرار دادن آن آسان تر خواهد بود. بنابراین می توان از بین روکش هایی با کمان ، محافظ های الاستیک و چند الاستیک یا مبل انتخاب کرد. هرکدام را که انتخاب کردید ، به یاد داشته باشید که آن را با بقیه اتاق هایی که در آن هستید و مخصوصاً با فرش ترکیب کنید. تودوزی جدید منبع: Pixabay / JillWellington نکته پیچیدهتر این است که مبل را خودتان جلوبندی کنید. شما به مهارت زیادی و منگنه مبلی احتیاج خواهید داشت ، اگرچه در صورت تمایل همیشه می توانید به یک حرفه ای بروید ، اما با بودجه مشکلی ندارید و پوشش ها شما را قانع نمی کنند.

 

در هر صورت ، به یاد داشته باشید که بازی با قرار دادن کوسن ها روی مبل ها و پتو یا روتختی که به طور استراتژیک روی یکی از بازوهای آن تا شده است ، لوازم جانبی بسیار ساده ای هستند که به شکل ظاهری مدرن و متفاوت آن کمک می کنند. برای چرم رنگ بزنید منبع: Pixabay / StockSnap اگر یک مبل عتیقه با چرم مشخص آن زمان دیگر دارید که در دهه هفتاد قرن بیستم بسیار مد بود ، احتمالاً کاملاً فرسوده یا حداقل از مد افتاده است. به جای پوشاندن روی جلد یا تودوزی آن ، گزینه دیگری دارید که شاید فکر نکرده اید: آن را رنگ کنید. علاوه بر این ، این پروژه برای مبلمان چرمی نیز مفید است. تکنیک رنگ آمیزی چرم یا چرم بسیار دشوار نیست و شما با آن نتیجه ای منحصر به فرد و کاملاً شخصی خواهید گرفت. باید مبل را تا جایی که ممکن است جدا کنید ، مانند پاها ، تکیه گاه و تکیه گاه ها. سطح قبل از رنگ آمیزی باید بسیار تمیز باشد و بهتر است رنگ اسپری انتخاب شود ، بنابراین برای جلوگیری از پاشیده شدن باید کاملاً از کل محیط محافظت شود. جرات کنید یک رنگ مدرن به خود بدهید یا آن را به مبل کاملا مشکی لحاف کرسی تبدیل کنید. تغییر پاها منبع: Pixabay / StockSnap برای کسانی که یک مبل در لحاف کرسی شرایط عالی دارند ، آنها فقط با هوای موجود آن قانع نشده اند و یا می خواهند جلوه دیگری برای تغییر شکل دادن به آن بدهند ، یک راه حل عالی وجود دارد ، به خصوص اگر در مورد برخی از مدل های مبل قدیمی صحبت کنیم. سعی کنید پاها را برای قد بلند ، چرخیده یا شکل مشخص عوض کنید. احتمال دیگر افزودن چرخ به جای پایه به پایه آن است. این به شما الگویی از سبک صنعتی را می دهد که می تواند در اتاق های خاص بسیار خوب باشد. رنگ نساجی منبع: Pixabay / tomaswon اگر می خواهید یک تغییر اساسی ایجاد کنید ، می توانید تودوزی را با رنگ پارچه ای رنگ کنید و اگر مبل از پایه های چوبی یا اجزا تشکیل شده است ، می توانید آنها را لاک بزنید یا رنگ کنید و جلوه ای کاملاً جدید به آن ببخشید. اگر پایه ها را نیز عوض کنید ، مبل به نظر می رسد تازه خریداری شده است. به خاطر داشته باشید که از این روش های رنگ آمیزی روفرشی یا چرم می توان برای به روزرسانی صندلی ها ، صندلی ها و صندلی ها نیز استفاده کرد. این را به اشتراک بگذارید:

برای اشتراک در Twitter کلیک کنید (در پنجره جدیدی باز می شود) برای اشتراک گذاری لحاف کرسی در فیس بوک کلیک کنید (در پنجره جدیدی باز می شود) هفت ایده برای مرمت مبلمان ده نکته لحاف کرسی در زمینه دکوراسیون "کم هزینه" که توسط طراحان داخلی توصیه شده است چگونه دکوراسیون منزل خود را جوان کنیم T-Cross با نصف سهمیه اگر همه چیز به نصف بازگردد ، سهمیه T-Cross شما نیز. با اجاره من رانندگی کنید *. اتومبیل های فولکس واگن |

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.